Kurzy SM SYSTÉM2021-05-21T16:34:12+00:00

Kurzy SM SYSTÉM

Keď bolí krčná chrbtica, svaly, kĺby … keď začne bolieť celé telo … čo s tým? Trápime sa s bolesťou, berieme kvantá liekov. Je tu však niečo, čo pomôže odstrániť bolesť prirodzenou cestou. Uzdravte svoje telo pomocou cvičenia SM Systém.

Cvičenie je vhodné pre akúkoľvek vekovú skupinu od 5 do 100 rokov – deti, mužov, ženy, seniorov, tehotné ženy, vrcholových aj nevrcholových športovcov. SM systém je vhodný pre ľudí s problémami chrbtice, alebo tých, čo chcú týmto problémom predísť.
______________________________________________________________________________________

Usporiadateľ kurzu:
DOM ĽUDOVÉHO TANCA, Starozagorská 10, Košice – sídlisko KVP
IČO: 17172578
DIČ: 1024334696

Druhy kurzov:

 • Dopoludňajší kurz ( kurz D) pre záujemcov, ktorým vyhovuje postupná a pravidelná forma cvičenia 3 x do týždňa – dopoludnia v pracovných dňoch (pondelok, utorok a štvrtok)
  kurz D v čase: 8.30 – 9.50
 • Večerný kurz (kurz V) pre záujemcov, ktorým vyhovuje postupná a pravidelná forma cvičenia 3 x do týždňa – večer v pracovných dňoch
  (pondelok, utorok a štvrtok)
  kurz V v čase: 18.00 – 19.20 
 • Intenzívny kurz 1 A – B základné cviky (kurz I) pre záujemcov, ktorým vyhovuje intenzívna forma cvičenia, zaneprázdnených podnikateľov, pre záujemcov mimo Košíc – intenzívne 2 dni
  kurz I počas víkendu (sobota a nedeľa) v čase: 9.00 – 17.00
 • Intenzívny kurz 1 C – D manuálne techniky (kurz I) pre záujemcov, ktorým vyhovuje intenzívna forma cvičenia, zaneprázdnených podnikateľov, pre záujemcov mimo Košíc – intenzívne 2 dni
  kurz I počas víkendu (sobota a nedeľa) v čase: 9.00 – 17.00
 • Udržiavací kurz (kurz U) pre záujemcov, ktorí absolvovali základný kurz 1A-B a chcú pokračovať v cvičení.  Jedná sa opäť o 12 lekcií v trvaní 80 minút na jednu lekciu.
  (pondelok, utorok a štvrtok)

Aktuálne kurzy: momentálne neprebiehajú

Dopoludňajší kurz (D):
V čase od 8.30 do 9.50

Večerný kurz (V):
V čase od 18.00 do 19.20

Udržiavací kurz (U):
V čase od 8.30 do 9.50 alebo od 18.00 do 19.20

Na denný, večerný a udržiavací  kurz sa môžete prihlasovať priebežne, podľa Vášho záujmu a časových možností. Pevné termíny nie sú stanovené.

Intenzívny kurz 1 A – B základné cviky (I): priebežné prihlasovanie po dohovore s lektorom kurzu na konkrétny termín

Prihlasovanie: Ing. Miroslav Forgáč; 0948 621 062; smvychod@gmail.com

Intenzívny kurz 1 C – D manuálne techniky (I): NEOTVÁRAME

__________________________________________________

Lektor, platby, kontakty

Lektor kurzu: Ing. Miroslav Forgáč … zanietený otec úspešne bojujúci s dcérinou skoliózou, synovými plochými nohami, manželkinou stuhnutou krčnou chrbticou a svojimi bolesťami v oblasti driekovej chrbtice. Počas tohoto obdobia úspešne absolvoval všetky kurzy SM SYSTEM pod dohľadom MUDr. Smíška osobne a zaradil sa medzi lektorov metódy.

 • Počet cvičiacich v skupine: maximálne 10 osôb (každý typ kurzu sa otvorí pri minimálnom počte 3 osoby)
 • Frekvencia cvičení V a D: 12 lekcií;  3 x do týždňa v dĺžke 80 minút po dobu 4 týždňov; alebo intenzívny kurz I (sobota a nedeľa)
 • Jedno cvičenie trvá: 80 minút; alebo 16 hodín v intenzívnom kurze
 • Cena za kurz pre nových klientov:
  100,00 € (platí pre všetky typy kurzov – I, V, D) – na konci kurzu získajú klienti Potvrdenie o absolvovaní základného kurzu 1A-B vystavené Vzdelávacím a rehabilitačným centrom MUDr. Richarda Smíška, Praha.
  80,00 € (platí pre všetky typy kurzov – I, V, D) – pre klientov, ktorí nemajú záujem o vystavenie Potvrdenia o absolvovaní základného kurzu 1A-B.
 • Cena za kurz pre pokračujúcich klientov:
  60,00 € (udržiavací kurz) – vernostný program pre klientov, ktorí chcú pokračovať v kurze formou udržiavacích cvičení
 • Cvičebné dni: pondelok, utorok, štvrtok (pre kurzy D, V a U)
 • Priestory cvičenia: Dom ľudového tanca, Starozagorská 10, Košice – sídlisko KVP
 • Každá lekcia obsahuje: nový cvik + opakovanie + posilnenie + teória k správnemu prevedeniu cvikov

Doplňujúce informácie: na cvičenie voľte pohodlné oblečenie, cvičenie prebieha bez obuvi (odporúčame protišmykové ponožky); pomôcky na cvičenie (elastické lanobalančná podložka) budú na každej hodine k dispozícii, časom si môžete zakúpiť vlastné pomôcky

Platba: výhradne bezhotovostne formou internetbankingu alebo vložením prostriedkov na účet. Platba musí byť zrealizovaná tak, aby boli finančné prostriedky (cena za kurz) pripísané na účet najneskôr 1 deň pred začatím kurzu.

Číslo účtu a ďalšie podrobnosti k platbe obdržíte e-mailom po registrácii.

Kontakt:
lektor kurzu: Ing. Miroslav Forgáč+ 421 948 621 062 (registrácia a bližšie informácie k priebehu kurzu, pokyny k úhrade za kurz)